İptal ve İade Koşulları

_______________________________________
28. Vazgeçme işlemi SMS gelmemesi durumunda işlemin ilk 10 dakikası siparişler sayfasından manuel olarak yapılabilir. 10 dakikanın sonunda 5 dakika boyunca vazgeçme işlemi yapamazsınız, 7 dakikanın sonunda SMS hala gelmemiş olursa sistem işlemi iptal eder ve bakiyenizi iade eder.
29. Numarayı kullanacağınız platformda girmek suretiyle SMS gönderildikten sonra siparişler sayfasında durum sütunu "başarılı" olduğu yani doğrulama kodu geldiği andan itibaren hiç bir nedenle işlem iptal edilemez, bakiye iade edilemez.
30. "Başarısız" işlemler ile alakalı verdiğimiz tek garanti SMS kodunun gelmemesi durumunda ilgili sipariş için smsonayservisi.com hesabınızdan çekilen hizmet bedelinin smsonayservisi.com hesabınıza smsonayservisi.com bakiyesi olarak iade edileceğidir.
31. Her hangi bir zamanda her hangi bir tedarikçiye ait numaralar kullanım dışı olabilir. smsonayservisi.com ana dağıtımcı değildir, ana dağıtımcı kaynaklı sorunlara müdahale etme şansımız yoktur. Bu durumda iade talep edilemez. Mevcut bakiyeniz ile aynı tedarikçinin farklı ülkelere ait numaralarını veya direk farklı bir tedarikçimize ait numaraları deneyebilirsiniz.
32. Kullanıcı, siteyi ve çalışanı zor duruma sokması veya hakaret, kırıcı cümleler içeren destek talebi göndermesi neticesinde üyeliği pasif hale getirilir.
33. İade taleplerinde cayma formunun eksiksiz doldurularak gönderilmesi zorunlu olup, iadelerde geçmişte bonus yüklemeleri varsa onlar düşülerek iade sağlanmaktadır.
_______________________________________